В Житомирській області зареєстровано ще один індустріальний парк – «Малин-Захід»

23 серпня Міністерство економіки повідомило про включення індустріального парку «Малин-Захід»  до Реєстру індустріальних парків розпорядженням Кабінету міністрів від 19.08.2022 № 728-р. 

Індустріальний парк «Малин-Захід» розташований на околицях міста Малин Житомирської області. Площа парку складає 15 га. з можливістю подальшого розширення до 33 га. Строк функціонування індустріального парку – 30 років. 

Історія цього парку почалась ще у 2019 році, коли Малинською міською радою було ініційовано його створення. Наша команда супроводжувала Малинську міську раду на всіх етапах підготовки та створення парку. Ще у 2019 році, наша команда спільно з  командою програми U-Lead з Європою, Evon Group та за участі польських експертів розробили концептуальний майстер-план парку та Техніко-економічне обґрунтування. 

А вже, у грудні 2020 року індустріальний парк «Малин-Захід» став учасником розробленого нашою командаю  міжрегіонального проекту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер», який став переможцем конкурсу Секторальної підтримки ЄС. Проект передбачав здійснення підготовчих робіт на ділянках для запуску 5-ти індустріальних парків в Житомирській, Тернопільській та Рівненській областях, серед них і індустріальний парк «Малин-Захід». В межах цього проекту було розроблено Концепцію індустріального парку «Малин-Захід», що дозволило зареєструвати парк в Реєстрі. Також в межах проекту же підготовлено попереднє технічне завдання для проведення  геологічних та геодезичних робіт на ділянці індустріального парку. Більше про проект на сайті: https://wicparks.com/

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: машинобудування, деревообробна промисловість, харчова промисловість, легка промисловість та інші види економічної діяльності. В перспективі індустріальний парк «Малин-Захід» має забезпечити створення 866 робочих місць, а також значно сприятиме промисловому та соціально-економічному розвитку не лише Малинської міської громади, а й Житомирської області в цілому. 

Попереду ще активна робота з підключення парку до електромереж та інших комунікацій. Паралельно ми прагнемо залучити управляючу компанію та учасників індустріального парку. Тож, якщо Ви бажаєте дізнатись більше про можливості розміщення ваших виробничих потужносте й в індустріальному пару «Малин-Захід», звертайтесь до нас за контактами вказаними на сайті.

Меню