У 4-х громадах Житомирщини пройде низка тренінгів для ОМС за підтримки програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

За підтримки програми міжнародної співпраці EU4Business буде проведено серію тренінгів для представників органів місцевого самоврядування “Інструменти співпраці та комунікації ОМС та бізнесу”. Тренінги проводяться в рамках проєкту “Спроможна громада для ведення бізнесу” у Житомирській області, який виконує «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія DeutscheGesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Тренінги проводитимуться офлайн у 4-х громадах Житомирської області: 

 • Радомишльська громада: 19-22 травня;
 • Малинська громада: 23-24 травня;
 •  Коростишівська громада: 25-26 травня;
 •  Брусилівська громада: 30-31 травня; 

Тренінги триватимуть по 2 дні у кожній громаді. Тривалість 1 тренінгу – 4 год. Спікерами на тренінгах будуть: керівник школи підтримки малого та середнього бізнесу в м. Житомир Сергій Трохимишин та комунікаційниця, голова ГО “АЯК” Юлія Оріховська.

До участі запрошуємо: представників органів місцевого самоврядування, підприємців, а також представників інституцій, які займаються питаннями співпраці з бізнесом. 

На тренінгах будуть розглянуті лише практичні кейси та теми:

 • Підготовка та поширення інформації про інвестиційний потенціал територіальних громад.
 •  Комунікаційна кампанія під час залучення інвесторів.
 • Супровід інвестора та стандарти роботи з інвесторами.
 • Написання стратегічних документів громади у сфері розвитку локального бізнес-середовища: План соціально-економічного розвитку, Стратегія розвитку громади, План розвитку підприємництва.
 •  Механізми комунікації органів місцевого самоврядування з локальним бізнесом.
 • Рада підприємців в громаді як ефективний механізм взаємодії ОМС та бізнесу.
 • Інструменти підтримки та розвитку підприємництва в громаді.
 • Допомога з вирішенням проблемних питань локального бізнесу. Кризовий менеджмент від ОМС.
 • Навчальні проекти з розвитку власної справи для підприємців/ молоді/ громадян. 

 Для участі у тренінгах необхідно лише заповнити коротку форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/KxmLuzxJTCTJso7s8

Дякуємо за вашу зацікавленість та до зустрічі на тренінгах!

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці«EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Публікація підготовлена за фінансування Європейського Союзу і уряду Німеччини. Виключну відповідальність за контент несе «Агенція регіонального розвитку Житомирської області». Викладені думки не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу й уряду Німеччини.

Меню