Житомирську область включено до державної програми релокації підприємств

На початку березня уряд оголосив програму релокації  підприємств із зони бойових дій та наближених зон до більш безпечних регіонів України. Програма передбачає сприяння підприємствам у переміщенні виробничих потужностей, зокрема допомогу у перевезенні обладнання та матеріалів АТ «Укрзалізниця» та АТ «Укрпошта», пошук виробничих приміщень та житла для працівників на регіональному рівні.  Початково до програма передбачала можливість переміщення до наступних областей: Закарпатської, Львівської, ІваноФранківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Волинської й Рівненської. 

Подати заявку на релокацію можна за посиланням: https://auction.e-tender.ua/#/register

У червні до цільових областей також було включено Житомирську область. Наразі, в Житомирській області є значна кількість приміщень, які можуть бути використані для розміщення виробничих потужностей. Ці приміщення можна побачити на нашій інвестиційній мапі. Також, Ви можете повідомити нам параметри приміщення, яке Ви шукаєте і ми знайдемо Вам відповідні площі. Наша команда готова надати підтримку та консультацію всім підприємцям, які прагнуть обрати Житомирщину для подальшого розвитку своєї справи.  

Дізнатися про можливості релокації підприємства до Житомирської області можна звернувшись до нас за тел. +380 98 87 76 628 або на ел. пошту: admin@zrda.org, а також скористатись наступними ресурсами:

Телеграм-канал, де можна проглянути приміщення під релокацію в області: https://t.me/relocationZhytomyr 

Житомирська міська рада: https://zt-rada.gov.ua/der

Департамент АПР Житомирської ОДА: https://www.facebook.com/Economzt/

Підтримуймо українську економіку разом!

Меню