ОГОЛОШЕННЯ №ZRDA/07 про проведення запиту цінових пропозицій щодо послуг зв’язків з громадськістю

Установа “Агенція регіонального розвитку Житомирської області” (далі – Замовник) оголошує запит цінових пропозицій щодо послуг зв’язків з громадськістю  для реалізації проєкту «Громада спроможна для ведення бізнесу», який реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина, відповідно до грантової угоди №25 від 18.04.2023 рокута запрошує Вас подати цінову пропозицію.

Реалізація проєкту відбувається у 4-х громадах Житомирської області: Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська територіальні громади. Проєкт передбачає комплекс тренінгових та консультаційних заходів для громад щодо механізмів підтримки локального бізнесу, для малих та середніх підприємств щодо розширення ринків збуту шляхом користування електронними онлайн-майданчиками торгівлі, а також передбачає комплексне дослідження бізнес-середовища в громадах.

Тематика тренінгів: методологія співпраці органів місцевого самоврядування громад з локальними підприємцями та інвесторами.

Період надання послуг: з моменту підписання угоди до 30.11.2023 року.

Місце надання послуг: Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська територіальні громади Житомирської області.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 05 травня 2023 року до 18:00 (включно) за київським часом.

Меню