Розроблено каталог підприємців-експортерів Житомирської області

Агенція регіонального розвитку Житомирської області розробила Каталог підприємців експортерів Житомирської області з метою промоції регіональних виробників та розширення їх кола міжнародних парнерів, що таким чином, сприятиме експортній дільності регіональних підприємств.

 

 

 

 

Каталог доступний за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ.

В Каталозі охоплено діяльність 127 регіональних підприємств, які здійснюють діяльність в галузях машинобудування, хімічної промисловості, видобування та переробки, текстильної галузі, харчової промисловості та сільського господарства, а також фармацевтики.

Каталог підготовлений українскою та англійською мовами, що дозволить поширювати документ не лише на національних інформаційних ресурсах, а й на міжнародних площадках. Наразі, каталог буде представлений Офісу з просування експорту України для подальшого опрацювання.

Однак, економіка області динамічна, з’являються нові підприємства, розширюються існуючі, тому, каталог буде оновлюватись щоквартально. Якщо, Ви прагнете, аби Ваше підприємство було включене до Каталогу, будь ласка звертайтесь до нас за вказаними на сайті контактами.

 

Меню