Реалізація проекту USAID «ГОВЕРЛА» в Житомирській області набирає обертів

Вчора Житомирщина отримала сучасні бензинові генератори від проекту USAID «ГОВЕРЛА». 

В умовах повномасштабної війни в Україні, проект «ГОВЕРЛА» масштабував свої заходи та спрямував  їх на адаптацію до умов війни. Наразі, в межах проекту проводяться діяльності для підвищення спроможності ОТГ реагувати на надзвичайні ситуації військового та техногенного характеру.

Отримані генератори будуть передані органам цивільного захисту Житомирщини, для того аби вони могли бути застосовані у випадках відсутності чи перебоїв з електроенергією для забезпечення стабільного енергопостачання. В умовах війни надзвичайно важливо забезпечити альтернативні джерела енергії для безперебійної діяльності насамперед об’єктів критичної інфраструктури. 

Нагадаємо, що 02 вересня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») офіційно розпочав партнерство з 40 громадами Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей. Голови громад та Керівник Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам підписали Угоди про наміри. 10 громад Житомирщини є партнерами проекту: Тетерівська, Гришковецька, Ємільчинська, Іршанська, Любарська, Хорошівська, Черняхівська, Коростенська, Новоград-Волинська та Чуднівська. В рамках партнерства, Проект USAID «ГОВЕРЛА» надаватиме консультативно-методичну підтримку обраним громадам за допомогою різних інструментів, включаючи тренінги, вебінари, обмін досвідом та кращими практиками, а також підтримку впровадження ініціатив, направлених на розвиток громад.

Довідково:

Проект «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). Проект зосереджений на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні, працює у тісній координації з органами влади.

Меню