На Житомирщині розпочалась масштабна освітня програма за підтримки ЮНІСЕФ

ГО «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» оголошує старт інноваційної освітньої ініціативи «Спільно до навчання» в межах реалізації проекту ЮНІСЕФ в Житомирській області. 

«Спільно до навчання» – це масштабна освітня програма від ЮНІСЕФ, яка передбачає широкий спектр освітніх заходів, спрямованих на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну. Насамперед, це розробка навчальних курсів для педагогів та психологів щодо інноваційних методик навчання за напрямами:

  1. цифрові інструменти для змішаної форми навчання у школах;
  2. фасилітація в освітньому процесі;
  3. корекція посттравматичного стресового розладу у дітей;
  4. навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE) за стандартами ЮНІСЕФ. 

Плановано, навчальні курси мають охопити 1 710 вчителів та 270 психологів Житомирщини. Після чого, учасники курсів зможуть застосувати ці методики у 570 школах Житомирщини. Програма передбачає також фінансове стимулювання педагогів, які впроваджуватимуть нові методики, гуманітарну допомогу школам, технічне забезпечення, зокрема для укриттів, та надання закладам освіти навчально-ігрових наборів.

Одним із пріоритетів проекту є покращення доступу дітей до якісної освіти у громадах області, де є проблеми з освітніми послугами. Тому, в межах програми «Спільно до навчання», ми плануємо створення 10 освітніх хабів у регіональних громадах та створення 4 мобільних команд у складі педагогів та психологів, які надаватимуть освітню та психологічну підтримку дітям на місцях. 

Загалом, програма «Спільно до навчання» має на меті забезпечити якісні освітні та психологічні послуги для 80 тис. дітей Житомирської області.

Наша команда запрошує прогресивних та амбітних педагогів та психологів Житомирщини, які прагнуть втілювати інноваційні підходи до навчання, долучитись до участі у навчальних курсах програми «Спільно до навчання». Щоб стати учасником наймасштабнішої освітньої програми ЮНІСЕФ в Житомирській області, необхідно лише заповнити коротку анкету за посиланням: https://forms.gle/hGKEGazbJfyH8rnW8.

Меню