Презентації інвестиційних паспортів громад Житомирщини в межах Програми «U-LEAD з Європою»

Запорука успішного залучення інвестора в громаду – це якісно підготовлена інформація щодо інвестиційних можливостей в громаді, яка може бути представлена інвесторам. Наразі, існує широкий спектр різноманітних інструментів інформування інвесторів, серед них інвестиційнйі паспорти. 3 громади Житомирщини – Радомишльська, Малинська та Пулинська взяли участь в ініціативі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах» від ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», в межах якої було розроблено інвестиційні паспорти цих трьох громад.  

Інвестиційні паспорти покликані підсилити інвестиційний потенціал громад та в перспективі сприяти економічному розвитку громад. Інвестиційні паспорти містять описи вільних земельних ділянок та об’єктів для інвестування, що також актуально в контексті релокації підприємств.

Презетнація інвестиційних паспортів громад відбудеться онлайн. Попередня реєстрація на заходи сайті ГО “Клуб ділових людей Україна”.  Звертаємо Вашу увагу, що у звязку із загостренням безпекової ситуації в країна попередні дати презентацій були перенесені з 11-13 жовтня на 17-20 числа.

Меню