Житомирщина стала учасником нового проекту Програми розвитку ООН

17 листопада Житомирщину відвідали представники Програми розвитку ООН із презентацією нового проекту ПРООН в Україні «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України», серед цільових областей якого є і Житомирщина.

Проект охоплює 7 областей: Київська, Житомирська, Чернігівська, Рівненська, Волинська, Хмельницька, Вінницька. Особливість та головна місія проекту – це збереження екосистеми Півночі України, зокрема подолання проблеми осушення торф’яних ґрунтів, які в перспективі можуть служити пасовищами для свійських тварин.

Проект передбачатиме комплексне дослідження екосистеми та стану ґрунтів Житомирщини, що дозволить виявити шляхи покращення екологічних умов для розвитку сільського господарства в цільових областях проекту. Також, проект може включати компоненту грантів для тваринницьких ферм.

Наразі триває підготовка до реалізації проекту, зокрема триває пошук фахівців у сфері дослідження ґрунтів Житомирщини, які зможуть долучитись до комплексного аналізу в межах проекту.

Тож, надзвичайно приємно, що Житомирщина стала частиною важливого проекту, який зокрема матиме позитивний вплив на продовольчу безпеку України.

Більше про проект тут: https://www.undp.org/uk/ukraine/projects/spryyannya-stalomu-tvarynnytstvu-ta-zberezhennyu-ekosystem-na-pivnochi-ukrayiny

Меню