Актуальні грантові програми. Грудень 2022 року.

Грантові програми для громадських організацій та громадських формувань:

Гранти для швидкої відповіді на виклики, що постають перед ОГС (USAID). Мета програми: надати фінансову підтримку ОГС на суспільно-корисні проєкти. Максимальна сума гранту: 100 тис. дол. Заявки мають бути подані у строк не пізніше 30 червня 2023 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://www.prostir.ua/?grants=korotkoterminovi-hranty-dlya-shvydkoji-vidpovidi-na-vyklyky-scho-postayut-pered-ohs-2&fbclid=IwAR04kWlGOyeF_ESMMyirFV5Om6plEGtqR0LDALLDGYBPKjsujGXC65h0K6c.

Гранти на розвиток організацій громадянського суспільства в Україні в умовах кризи. Мета програми: надати фінансову підтримку ОГС, які опинилися в скрутній ситуації через повномасштабну агресію. Максимальна сума гранту: 10 тис. фунтів стерлінгів. Дедлайн подачі заявки: 31 грудня 2022 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://www.prostir.ua/?grants=hranty-na-rozvytok-orhanizatsij-hromadyanskoho-suspilstva-v-ukrajini-v-umovah-kryzy.

ZMINA 2.0: Субгранти для культурних проєктів друга хвиля. Проєкти мають бути спрямованими на продовження культурного життя та підтримання духу боротьби України за свободу і незалежність зі складовою на громадянський, соціальний або економічний розвиток. Учасники: громадські організації, органи місцевого самоврядування, фізичні особи, культурні установи. Максимальна сума субгранту: 4 000 євро. Заявки мають бути подані у строк не пізніше 24.12.2022 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://izolyatsia.org/ua/project/subgrants-for-culture-projects-second-wave/subgrants-second-wave-info/.

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг. Метою гранту є дослідження і підготовка конкретних планів дій після вивчення доступності соціальних послуг в цільових громадах проєкту. Заявники: громадські організації. Максимальна сума гранту: 70 тис. дол. Дедлайн подачі заявки: 19 грудня 2022 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://www.prostir.ua/?grants=hrant-vid-projektu-usaid-hoverla-analiz-dostupnosti-chutlyvosti-do-konfliktiv-ta-perspektyv-rozvytku-mizhmunitsypalnyh-sotsialnyh-posluh.

Грантова програма «Молодь ТУТ» від Програми USAID «Мріємо та діємо». Гранти надаються діючим молодіжним центрам для розвитку їх інституційної спроможності та запровадження нових напрямків роботи. Максимальна сума гранту: 25 тис. дол. Дедлайн подачі заявки: 15 січня 2023 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://mriemotadiemorazom.org/molodtut?fbclid=IwAR02o3H-O5A92MgqfdKAmUjuXiwog8pztYy492n11yXL8cUMmNm6kyhH2IQ.

Відновлення культурно-мистецької діяльності від Українського культурного фонду. Програма передбачає 2 лоти:

  1. Культурно-мистецькі проєкти.
  2. Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності.

Подача проектної заявки на конкурс: 31 січня 2023 року. Заявники: фізичні та юридичні особи зареєстровані в Україні та які здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтва. Лінк на оголошення: https://ucf.in.ua/m_programs/639079e56781d904187f36a2.

 

Грантові програми для громад:

ZMINA 2.0: Невідкладна допомога для громад. Гранти для громад, ОВА, ВЦА на проєкти облаштування прихистків для ВПО та пунктів захисту цивільного населення, забезпечення ВПО та інших постраждалих громадян внаслідок військових дій необхідними речами (гігієна, харчування, ліки тощо). Максимальна сума гранту: 150 тис. грн. Дедлайн подачі заявки: 31 грудня 2022 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://platform.izolyatsia.org/contest/4b93bd83-aad6-41a5-b1fe-3636246ec872.

 

Грантові програми для медичних закладів:

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує річну грантову програму (APS 1). Гранти надаються для відновлення надання медичних послуг у закладах охорони здоров’я у Київській, Чернігівській та Житомирській областях. Сума гранту: розглядається відповідно до потреб заявника. Дедлайн подачі заявки: 30 вересня 2023 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки: https://www.prostir.ua/?grants=proekt-usaid-pidtrymka-reformy-ohorony-zdorovya-oholoshuje-richnu-hrantovu-prohramu-aps-1.

Грантові програми для бізнесу:
«Підтримка ММСП молочного напрямку (виробництво молока) у забезпеченні продовольчої безпеки України» від Програми USAID АГРО. Програма передбачає надання консультацій та послуг виробникам молочної продукції. Програма діє до 1 травня 2023 року. Анкета учасника: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdPANspd5ft…/viewform
«Безперервність та відновлення бізнесу» від Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України. Для юридичних та фізичних осіб-підприємців з кількістю працівників до 250 осіб і річним оборотом до 50 млн. євро. Програма охоплює усі галузі виробництва. Гранти надаються для оптимізації бізнесу. Дедлайн: 24 липня 2023 року або до моменту, коли будуть видані всі грантові кошти. Детальніше тут: https://chemonics.submittable.com/submit/231648/aps-2022-004?previousLoginDate=2022-08-29T08:31:13.4830000Z
«Програма бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні» від Данської ради у справах біженців (DRC). До 20 тис. дол. для виробників с/г та харчової продукції. Співфінансування заявника – НЕ МЕНШЕ 50%. Дедлайн подачі заявок: 31 грудня 2022 року. Детальніше тут: https://lap.drc.ngo/title/msd
«Безпечне економічне середовище для сільських жінок – безпека та мир для всіх» від агенції ООН Жінки. Грант до 30 тис. грн. для жінок-підприємець на закупівлю сировини та/чи обладнання з консультаційним супроводом. Дедлайн: 01 квітня 2023 року. Подати заявку тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScbEC5hh81zpl…/viewform
Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення від Українського Фонду Стартапів. Грант до 35 тис. дол. для проектів подвійного призначення (освіта, медицина, оборона, інфраструктура). Детальніше тут: https://usf.com.ua/programa-grantovoi-pidtrimki…/
‼️Вже 15 грудня завершується грантовий конкурс від Програми USAID АГРО на участь у виставкових заходах для бізнесу. Подати заявку тут: https://chemonics.submittable.com/…/rfa-2022-031-grants…
Відкриті можливості для бізнесу – стажування для підприємців за кордоном!
🍏Agrifood with germany 2023 – програма від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) стажування для керівників та топ-менеджерів сільсько-господарських та харчових підприємств🇺🇦🇩🇪
Чудова можливість налагодити міжнародну торгівлю для експортно-орієнтованих компаній!
⏰Термін подачі заявок: 28 лютого 2023 року.
Участь можливо у форматах:
• Онлайн: модуль тривалістю до 6-ти тижнів, який передбачає бізнес-тренінги, спілкування з німецьким бізнесом для налагодження бізнес-контактів. Участь безкоштовна.
• Оффлайн: поїздка до Німеччини на 2 тижні, яка включатиме бізнес-тренінги, В2В зустрічі з бізнесом, візити на німецькі підприємства для обміну досвідом. Програма покриває проживання в готелі та 2-разове харчування, трансфер в межах Німеччини, страхування; решту витрат покриває учасник.
Знання англійської мови, принаймні на базовому рівні, є необхідним.
Більше інформації та реєстрація за посиланням.
🍏Програма міжнародного обміну досвідом для підприємців від Європейської Бізнес Асоціації «Erasmus for Young Entrepreneurs». До участі запрошуються:
• Діючі підприємці з досвідом діяльності до 3-х років.
• Люди, які планують відкривати/розпочати свій бізнес.
Знання англійської мови є обов’язковою умовою.
⏰Термін подачі заявок: безстроково.
Для участі немає жодних вікових обмежень. Головне — це прагнення розвивати свою власну справу.
Обмін досвідом відбувається під час перебування українського підприємця на стажуванні в компанії у досвідченого європейського підприємця в одній з країн Європи, яка бере участь у програмі.
Програмою передбачено, що 75% витрат всього стажування покриває ЄС на щомісячній основі, тобто оплачується грантом, а 25% витрат підприємець бере на себе самостійно.
Підприємці можуть перебувати на стажуванні за кордоном від 1 до 3 місяців.
Можлива також участь у програмі у форматі онлайн безкоштовно. Термін онлайн обмінів триває від 1 до 3 місяців.
Більше інформації та реєстрація за посиланням.
Меню