Підготовка до створення індустріального парку “Кущове Парк” триває

У межах виконання проєкту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер» ми розробили техніко-економічне обґрунтування індустріального парку «Кущове Парк» у Брониківській територіальній громаді Звягельського району.
Майбутній індустріальний парк має площу 39 га. та розташований за 10 км. від районного центру – міста Звягель. Ділянка під розміщення парку має вигідне транспортне розташування, адже знаходиться за 800 м. від транспортної розв’язки М06 та має функціонуючу залізничну колію, яка підходить до території.
Основними економічними галузями для діяльності парку визначено: легке машинобудування (приладобудування) та металообробка, переробка сільсько-господарської продукції. Можливе створення виробництв замкнутого циклу – переробка сільсько-господарської продукції з виготовленням готової харчової продукції. Також, пріоритетним є створення логістичних центрів з огляду на вигідне транспортне розташування ділянки. Цей перелік є пріоритетним, але не виключним.
Майбутній парк може створити до 2 тис. робочих місць і розмістити мінімум 10 резидентів із забезпеченням хорошої санітарної зони.
ТЕО є основою для розробки майбутньої концепції індустріального парку, яка є необхідним документом для реєстрації парку в Реєстрі індустріальних парків.
Меню