«Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні»

Назва проекту: «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні»
Ініціатор: Дитячий фонд ООН -ЮНІСЕФ
Термін реалізації: 2022-2023 рр.
Заходи в межах проекту: Передбачає впровадження заходів для покращення життєдіяльності мешканців Житомирщини за напрямками: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, захист дітей, гігієна та водопостачання
Учасники із Житомирської області: Всі громади області будуть залучені за різними напрямками та заходами.
Попередні результати: Попередньо, розпочато програму грошових виплат сім’ям від ЮНІСЕФ «Спільно». Сформовано координаційний центр по роботі з реєстраторами області (6 чоловік), які надають консультаційні послуги (для 130 реєстраторів області) та проводять реєстрації. Розпочато передачу гуманітарної допомоги навчальним закладам та громадським організаціям, які працюють з дітьми в Житомирській області (сумарно було передано понад 300 тон гуманітарної допомоги для відповідних навчальних, медичних, психо-соціальних закладів, ВПО, громадам і тд. Розпочато навчальний місячний модуль для педіатрів області. Здійснено релокацію Попаснянського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю до міста Житомира.
Меню