Агенція в пошуках найкращого інструменту для ефективного управління містом та громадою

Директорка Агенції регіонального розвитку Житомирської області провела зустріч та коротке інтерв’ю з Оксаною Потапенко – менеджером з розвитку бізнесу AuxBridge про переваги для міста та громади продукту PeopleCity. Тому давайте отримаємо відновіді на питання: що це? навіщо? для кого?

 

  • Що таке розумне управління в сучасному світі?

Вміння збирати, аналізувати та ефективно використовувати дані – це головна ознака найбільш комфортних міст у всьому світі, незалежно від їх розміру або розташування. Саме від аналізу даних залежить якість рішень, які приймає влада, а отже, і якість життя мешканців міста.

В Україні про силу даних для муніципального управління заговорили відносно недавно. Керівники міст і громад все краще розуміють, що аналізуючи дані, які надходять з різних каналів, можна бачити закономірності, швидше й ефективніше розв’язувати проблеми, планувати, економити кошти та, зрештою, робити щоденне життя мешканців більш комфортним.

На допомогу приходять сучасні технології, які дозволяють виконувати складну аналітичну роботу в режимі реального часу. До того ж, вони унеможливлюють людську помилку, яка часто стає причиною неправильних рішень із безліччю негативних наслідків.

Для муніципальних органів влади такі технології – це, насамперед, єдині центри, або платформи управління, які є основою цифрового життя.

 

  • Яким чином платформа управління містом PeopleCity може покращити життя в місті або громаді? 

Щоб зкористатися перевагами муніципальних платформ, не потрібно винаходити велосипед. Можна використовувати готові рішення, якими давно і успішно користуються інші міста.

Так, платформа управління PeopleCity успішно використовується в 80-ти муніципалітетів Ізраїлю. В деяких містах і громадах вона працює понад 5 років! Всі вони різного розміру, мають різні бюджети та пріоритети. Але завдяки PeopleCity керівники здатні приймати виважені управлінські рішення на основі даних у режимі реального часу, планувати свою діяльність і бюджети та ефективно взаємодіяти з мешканцями.

 

  • Як і, головне, навіщо налагоджувати комунікацію органів місцевої влади та мешканців міста/громади? 

Одним із найважливіших елементів розумних міст є налагоджена комунікація представників органів влади та мешканців. Зрештою, це запорука комфортного життя в місті!

Уявіть: городяни можуть звернутися до міської ради й отримати відповідь або розв’язання своєї проблеми в чітко відведені терміни, до того ж їм не обов’язково відвідувати будівлю мерії. Влада міста має можливість повідомляти населення про термінові та рутинні заходи в місті, щоб люди були підготовлені. Всі задоволені та щасливі!

Одним із завдань PeopleCity є налагодження двосторонньої комунікації з мешканцями. Для цього в системі існує три головних модулі: Звернення, Повідомлення та Цифрові форми.

Модуль звернень надає можливість отримувати скарги від мешканців й ефективно управляти ними. Мешканець отримує сповіщення щодо стану розгляду його заявки в режимі реального часу, а відповідальні працівники органу владу контролюють процес розв’язання проблеми онлайн.

Повідомлення – модуль, завдяки якому орган місцевої влади може надсилати містянам повідомлення про рутинні та термінові речі. До того ж, розсилка таких повідомлень можлива по категоріях, наприклад, мешканцям певної вулиці або будинку, пенсіонерам або студентам тощо.

Нарешті, PeopelCity дозволяє створювати різноманітні цифрові форми, аби, наприклад, спитати в мешканців їхню думку або отримати інформацію про їх нагальні потреби тощо.

До речі, ситуація з COVID-19 показала, що такі інструменти є не просто корисними, але й необхідними!

 

  • Ви говорите, що PeopleCity може допомогти економити бюджетні кошти. Поясніть це, будь ласка.

Використання технологічних рішень – це, насамперед, інвестиція в майбутнє. Так, досвід світових міст і громад, де цифрові інструменти використовуються протягом багатьох років, показує, що використання платформ управління дозволяє їм:

  • Зменшити кількість часу реагування на звернення населення органами місцевого самоврядування на 40%-75%.
  • Збільшити ефективність роботи співробітників органів місцевого самоврядування на 50%-80%.
  • Оцифрувати всі процеси життєдіяльності міста, зокрема, документообігу, на 60%-100%.
  • Отримувати аналітику по роботі муніципальних підприємств, що сприяє збільшенню ефективності їх роботи на 50%-100%.
  • Використовувати бюджетні кошти ефективніше на 30-60%.

Крім того, збільшується рівень залучення населення в життєві процеси міст, стає легше створювати позитивний імідж міста або громади, сприяти розвитку туризму, залучати інвестиції.

На українському ринку немає аналогів PeopleCity. Це робоча муніципальна система з найвищим ступенем захисту, яка може почати працювати в будь-якому місті або громаді вже завтра. До того ж, непотрібно купувати додаткове обладнання, сервери та брати на роботу нових фахівців.

Підходьте до вибору цифрових рішень розумно та вибирайте найкраще!

Меню