Візит наших китайських партнерів на Житомирщину

37
Візит наших китайських партнерів на Житомирщину

Наші гості зацікавились саме Житомирщиною, оскільки ми №1 по сировинній базі. Запропоновані раніше об’єкти під розміщення фабрики їх зацікавили найбільше.
 
Чому ж Житомирщина? Адже ми є центральною точкою з-поміж ресурсного потенціалу. Серед областей-лідерів дубових насаджень є також Вінничина, Хмельниччина, Кропивницький, Черкащина, які локаційно розміщені поблизу нашого регіону.
 
Для ефективної роботи підприємства потрібно мати потужну ресурсну базу. Саме це питання стояло на зустрічі з профільними інституціями, які можуть надати свою експертну думку. Наступним кроком є аналіз наявних ресурсів та продовження комунікації.
 
Надзвичайно приємно, що дана компанія обрала саме Україну, адже репутація компанії в Латвії на високому рівні як акуратний платник податків та чесний гравець на ринку Європи.
 
Дуже приємно було також дізнатись традиції ведення бізнесу наших східних друзів та приємно чути наскільки дружньо вони відносяться до України.
Окрема подяка експертам, які надали нам якісну інформацію, адже надзвичайно приємно бачити людей, які горять своєю справою та намагаються всесторонньо сприяти розвитку підприємництва на Житомирщині!
 
Бердичівська міська рада – дякуємо за гостинність та ефективну співпрацю, щиру зацікавленість у проєкті та активні дії.
 
ДП «Бердичівське лісове господарство» за детальну презентацію можливостей та ресурсів, прозорість позиції та небайдужість.
 
ТОВ «Мірмекс» за співпрацю та консультації стосовно залізничних перевезень та якісну логістику.
 
Житомирська ОДА за детальний опис планів, відкритість до співпраці та щиру зацікавленість у новому інвестпроєкті.
 
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства за змістовну презентацію ресурсної бази області та щиру зацікавленість у подальшому розвитку.
 
ЖОКАП "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради за теплий прийом та ефективну презентацію потужностей та ресурсів області.
 
ДП "Попільнянське лісове господарство" за екскурсію угіддями та результативну зустріч.
 
Логістична компанія по перевезенню круглого лісу автотранспортом ТОВ «Енергоресурси Полісся» за якісну логістичну карту щодо перевезень лісу різними видами транспорту, змістовну консультацію.
 
Поліський Національний Університет та професорському складу за детальний аналіз якості лісу та деревини, відкриту позицію та готовність до співпраці.