В місті Житомир відбудеться тренінг для представників громад на тему інвестиційного розвитку регіонів

15
В місті Житомир відбудеться тренінг для представників громад на тему інвестиційного розвитку регіонів

Наша команда у партнерстві з Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі – ПАІТ та Житомирською ОДА з приємністю запрошує до участі у тренінгу "Розвиток інвестиційної привабливості українських регіонів та стандартів обслуговування іноземних інвесторів", який організовується в межах проєкту «Підтримка розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів». 

Захід адресований представникам об’єднаних територіальних громад, співробітникам облдержадміністрацій та інших зацікавленим представникам українських державних установ.

Тренінг проходитиме в м. Житомир 19 жовтня 2021 року з 9:30 до 16:30.

Спікерами будуть провідні експерти Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі. Синхронний переклад українською мовою буде забезпечений.

Захід передбачатиме 3 панелі:
I: Повна інвестиційна пропозиція: фактори, що впливають на привабливість інвестиційної пропозиції та інвестиційний маркетинг.
II: Культурні відмінності в міжнародних контактах та елементи бізнес-етикету
III: Інтернет-вітрина як ключовий елемент промоції інвестиційної пропозиції

Навчальний захід буде організовано з дотриманням санітарного режиму, а учасниками заходу будуть вакциновані особи.

З Програмою Заходу можна ознайомитись тут.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. Будемо раді вітати вас на тренінгу!

Проєкт співфінансується в рамках програми Польської Допомоги задля Розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. З проєктом Польської Допомоги наша команда працює вже не один рік. Так, минулого року в рамках Польської Допомоги наша команда долучилась до проведення конкурсів "Золота ділянка 2020" та Ukrainian-Polish Staurtup Bridge. Ми надзвичайно вдячні польським колегам за співпрацю.