Візит делегації Представництва ЄС в Україні та Програми «U-LEAD з Європою» в Житомирській області

26
Візит делегації Представництва ЄС в Україні та Програми «U-LEAD з Європою» в Житомирській області

На цьому тижні ми мали можливість зустрітись з делегацією Представництва ЄС в Україні, Програми «U-LEAD з Європою» та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.
 
Делегація представників Європейського Союзу мала зустрічі з представниками Житомирської ОДА та Житомирської обласної ради. Ми мали честь долучитись до зустрічей, на яких обговорювались успіхи реформи децентралізації в Житомирській області та результати діяльності програми «U-LEAD з Європою» в області.

Наша команда також мала можливість презентувати свій досвід співпраці з регіональним офісом U-LEAD в Житомирі.

Спільно з командою U-LEAD Агенція стала спів-організатором низки навчань для МСП та громад по заходах із залучення інвестицій для громад і бізнесу, по написанню та втіленню розвиткових проектів для громад області, на тему підвищення конкурентоспроможності регіонів, по законодавчих змінах щодо діяльності товариств з обмеженою відповідальністю.

Також, ми мали хороший досвід співпраці з U-LEAD в напрямку розвитку індустріальних парків. Команда U-LEAD спільно з нашою командою здійснювала огляд потенційних ділянок під розміщення індустріальних парків, а також стала спів-розробником концептуального майстер-плану індустріального парку «Малин-Захід» спільно з EVON Group.

Робота регіонального офісу U-LEAD безумовно відігравала важливу роль у підтримці громад на ранніх етапах децентралізації і ми надзвичайно вдячні команді регіонального офісу U-LEAD, зокрема його керівнику пану Василю Невмержицькому за співпрацю.
 
@Фото - веб-сайт Житомирської ОДА