А Вам цікаво як можна допомогти підприємству вийти на експортний ринок?

125
А Вам цікаво як можна допомогти підприємству вийти на експортний ринок?

Нещодавно ми відкрили для себе новий напрямок роботи з бізнесом, а саме сприяння експорту регіональними компаніями.
 
Нашим стимулом до початку такої роботи стало партнерство з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Експортно-кредитним агентством та Європейською мережею підприємств, сертифікованим партнерам якого ми маємо честь бути. Крім того, наша дружба з торгово-промисловими палатами Німеччини, Італії та Ізраїлю також передбачає експортний напрямок.
 
І на щастя ми уже маємо перший успішний кейс, яким ми нещодавно ділились з вами, а саме підписання експортної угоди з французами житомирським підприємством «ЕкоВуд ЮА».
 
І це лише початок…
 
Тому, сьогодні хочемо поділитися тим, як же наша команда за підтримки наших партнерів допомагає регіональним компаніям виходити на іноземні ринки або їх розширювати.
 
1 – Ми моніторимо інформацію про актуальні експортні запити на сторінках та сайтах Офісу з розвитку підприємництва та експорту - Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та Європейської мережі підприємств - Enterprise Europe Network Ukraine, а також отримуємо дайджести Європейської мережі підприємств з актуальними запитами. 
 
2 – Ми аналізуємо за допомогою нашого експортного каталогу, які регіональні компанії можуть бути зацікавлені в тому чи іншому запиті.

3 – Надсилаємо запити відповідним компаніям на пошту або ж оперативно телефонуємо.

4 – Якщо компанія зацікавлена, ми контактуємо її з спеціалістами з сайтах Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Європейської мережі підприємств.

5 – Підготовка експортної пропозиції та її подання заявнику – іноземній компанії, яка шукає експортера.

6 – І останній, але найбільш хвилюючий етап. Ми міцно тримаємо кулачки за наші компанії та чекаємо результатів розгляд експортної пропозиції. Якщо заявник приймає пропозицію, то вже за кілька днів чи тижнів маємо підписаний експортний контракт.

Аби сприяти регіональним компаніям, рекомендуємо громадам області теж моніторити сторінки Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Європейської мережі підприємств, та поширювати запити серед локального бізнесу, адже навіть невелике підприємство з якісною продукцією може відкрити для себе ринок експорту завдяки таким механізмам.

Дякуємо друзям з Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Європейської мережі підприємств за співпрацю.