А Вам цікаво, які потужні підприємства функціонують на теренах нашої області?

88
А Вам цікаво, які потужні підприємства функціонують на теренах нашої області?

Спільно з представниками офісу Ukraine Invest та представниками латвійської компанії ми побували на підприємстві та розглянули можливі варіанти налагодження співпраці з нашими сусідами.
 
Коростенський індустріальний парк, управляючою компанією якої є Коростенський МДФ, активно забудовується все новими й новими виробничими площадками та у 2022-2023 році Ви побачите ці зміни.
 
У Житомирській області успішно функціонує деревообробний кластер і він включає такі підприємства, як Коростенський завод МДФ, ТОВ "Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК)", ТОВ БФ Паркет, ТОВ "БФ Проект", ТОВ "БФ Профіль", ТОВ "Резалт Хауз". А спільна площа всіх цих підприємств займає понад 200 га.
 
На Коростенському МДФ виробляються меблеві комплектуючі для такого відомого бренду, як IKEA.
 
Щодо експорту: основний збут сировини йде на експорт. У такі країни, як Чехія, Польща, Румунія, Фінляндія, Італія, Індія, Корея, Японія, Китай та інші.
 
Оснащення цієї компанії вражає, адже якість готової продукції головним чином залежить від рівня технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання техніки компаній-лідерів на ринку обладнання для деревообробної промисловості. Так, в основному на підприємстві встановлені технологічні лінії німецьких компаній, а технологічні лінії повністю автоматизовані.
 
Що ж до зустрічі?
 
Перший етап знайомства з латвійською компанією пройшов успішно, далі йтиме вже більш детальний перемовний процес між бізнесом.
 
Надзвичайно приємно бачити, як розвиваються підприємства Житомирської області, а також натхненних керівників, які володіють неймовірним багажем знань у своїй галузі. Бажаємо Коростенському кластеру все нових і нових здобутків!