Україно-Польський Форум з підтримки бізнесу в рамках XIII Днів Польської культури

479
Україно-Польський Форум з підтримки бізнесу в рамках XIII Днів Польської культури

Агенція спільно з ГО "Житомирська обласна спілка поляків України" спільно з Житомирська спілка поляків в Україні в рамках XIII Днів Польської Культури запрошує Вас до участі в Україно-Польському Форумі з підтримки бізнесу.

Дата проведення: 02 жовтня 2020 року

Початок об 11:00

Місце проведення: online (Zooom)

Дискусії проходитимуть за наступними трьома напрямками:

Панель №1: Що чекає індустріальні парки? Та які зміни вже зовсім поряд? Почуємо про польський та український досвід з реалізації індустріальних парків.
Розглянемо: Погляд влади та бізнесу на розвиток індустріальних парків у Житомирській області; законодавчі нововведення в розрізі "Індустріальних парків", які вже зовсім поряд; та почуємо, як наші польські партнери будували свою систему ІП.

Панель №2: Як влада підтримує бізнес в умовах карантину? Та як це відбувається у Польщі? Що робити бізнесу та де зараз знайти нові можливості в умовах COVID.

Панель №3: Перспективи стартапів - в контексті розвитку бізнесу. Чи готові український бізнес до формування стартап екосистеми? Що таке стартап та чому зараз так активно вживається це поняття? Як Польсько-Українське партнерство допомагає розвитку стартап екосистемі в Україні? Та почуємо реальні результати від бізнесу який починав зі стартапу.

Форма попередньої реєстрації тут:
https://docs.google.com/forms/d/1lzrNG9HGHXU2RI572mMcKnqnmRP-J5aCi1ImMJ0nwjc/edit?usp=sharing

Посилання на Zoom опублікуємо найближчим часом.