FasterCapital has introduced two new programs already: Idea to Product program for startups

451
FasterCapital has introduced two new programs already: Idea to Product program for startups

FasterCapital - це інтернет-інкубатор, який пропонує безліч програм для допомоги стартапам. На сьогоднішній день FasterCapital має понад 20 компаній, які закінчили програму технічного співзасновника, та понад 280 компаній у програмі прискорення (допомога у залученні капіталу та наставництва). FasterCapital також має понад 950 регіональних партнерів по всьому світу, які представляють FasterCapital у понад 500 офісах по всьому світу. FasterCapital також має потужну мережу з близько 1000 наставників. Ми підписали більше 60 партнерських відносин з інкубаторами та венчурними фондами по всьому світу.
FasterCapital має кілька програм:
  - Програма технічного співзасновника, де наша внутрішня технічна команда будуватиме весь продукт від А до Я, і ми вкладаємо 50% грошей, необхідних на основі власного капіталу. Ми заповнимо роль технічного партнера та забезпечимо весь технічний розвиток досвідом таких технологій, як Java, nodejs, PHP, react, angular, python, perl, deep learning, android, target-C та swift; та знання штучного інтелекту, Blockchain, IoT та Big Data. Ця програма була реалізована та зарекомендувала себе успішною з більш ніж 20 стартапів. Відвідайте: https://www.youtube.com/watch?v=IycPDvspQM

  - Програма "Ідея до продукту": перетворіть ідею на продукт. Ми допомагаємо у валідації ідеї, дослідженні ринку, доопрацюванні товару, бізнес-плані та модельному полотні, пошуку інвестора та залученні капіталу для стартапу. Ми також вкладаємо 50% грошей. Нашу ідею до продуктової програми використали понад 15 стартапів.
  - Розвивайте свою стартову програму: програма, яка націлена на стартапів, які прагнуть збільшити свої продажі та зрости. Ми допомагаємо в удосконаленні продукції, відкритті нових ринків для запуску, технічної оцінки, тестування продукції, продажу та маркетингу. Ця програма частково нагадує те, що ми зазвичай надаємо в нашій програмі технічного співзасновника.