Конкурс "Золота ділянка 2020" оголошено відкритим!

973

Агенція регіонального розвитку у співпраці з POLISHAID в рамках проекту Польської Допомоги задля «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» оголошує пілотний конкурс «ЗОЛОТА ДІЛЯНКА 2020», відбір ділянок триватиме з 1 травня по 15 червня 2020 року.

Лише 7 регіонів України можуть приймати у ньому участь у даному конкурсі, серед них і Житомирська область.

Агенція регіонального розвитку є регіональним координатором даного проекту по Житомирській області і саме нам потрібно надсилати пропозиції для проходження до наступного етапу конкурсу.

Вашим регіональним координатором буде менеджер з залучення інвестицій Сіранчук Маргарита Ігоревна, e-mail: invest@zrda.org.

Мета Конкурсу: визначити найкращі інвестиційні ділянки в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають визначеним критеріям (критерії додані окремим файлом). Очікувана користь для громади, міст, РДА – учасника Конкурсу:

  • Підвищення шансів на залучення іноземного інвестора завдяки допомозі експерта агенції PAIH у підготовці повної інвестиційної пропозиції для інвестиційних ділянок, які стануть переможцями Конкурсу, в рамках індивідуальних онлайн-консультацій;
  • Промоції ділянок-переможців Агенціями регіонального розвитку під час пропонування інвестиційних ділянок іноземним інвесторам;
  • Залучення експерта до Вашої громади від PAIH (Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі);
  • Симуляція візиту інвестора за участю експерта PAIH;
  • Пам’ятна статуетка та сертифікат;
  • Поїздка до Польщі в рамках навчального візиту, організованого агенцією PAIH у 2 половині жовтня 2020 року**, для представників населених пунктів / ОТГ, які мають найкращі інвестиційні ділянки та стали переможцями у Конкурсі.

Документи, які потрібно подати на конкурс тут 

Попередня реєстрація тут

Презентацію по етапам проведення конкурсу можна завантажити за цим посиланням.