CREATIVE EXPORT UKRAINE!

180
CREATIVE EXPORT UKRAINE!

Для українських креативних індустрій! Офіс з просування експорту здійснює набір на другий навчальний рік програми CREATIVE EXPORT UKRAINE!

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

Понад 500 учасників вже пройшли навчання та впровадили зміни у свою експортну діяльність. А 50 учасників рівня PRО розробили власні експортні плани та взяли участь в освітньому турі на Tallinn Design Festival.

А ти хочеш бути успішним експортером?!

Обирай відповідний рівень програми, приходь із командою, щоб було легше змінювати світ та опановувати нові ринки, та ставай учасником "Creative Export Ukraine: друга хвиля"!

Умови участі та більше інформації за посиланням: epo.org.ua/education

Якщо твоя компанія вже має певні експортні навички та досвід торгівлі на зовнішніх ринках, а твої працівники добре розмовляють англійською, тоді тобі на Creative Export Ukraine PRO: https://forms.gle/4duvrjHNHFXQ1XNf9

Маєш добре налагоджений бізнес, але тільки замислюєшся про експорт? Чекаємо тебе на Creative Export Ukraine START: https://forms.gle/277hpTSUH8VQuE4DA

Набір учасників буде завершено 11 жовтня 2019 року.

Реєструйся та #експортуй українське!

#creativeexport #експортуй

_____________________________________
Програма Creative Export Ukraine розроблена Marketingi Instituut у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Поділитися