Агенції регіонального розвитку – дієвий інструмент регіонального розвитку

217

Форум покликаний привернути увагу до проблем законодавчого рівня діяльності та функціонування Агенцій, якості задач до розвитку регіону і відповідного фінансування.

Питання сталості Агенцій надважливе. Адже основна мета та задача Агенцій регіонального розвитку (АРР) — це підвищення конкурентоспроможності та розвитку кожної громади.

В цьому питанні підтримав Агенції регіонального розвитку Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький під час свого виступу на форумі.

«Сьогодні Міністерство розвитку громад та територій України виступає в ролі комунікатора та координатора між державними органами та міжнародними організаціями щодо координації процесів розвитку і реалізації реформ, спрямованих на регіональний та місцевий розвиток», - зазначив Дмитро Живицький.

 На форумі також розглядались питання стратегії розвитку регіонів, ключових інструментів для реалізації програм стратегічного значення, а також історії успішної реалізації та функціонування таких дієвих проектів, як «Чортків Вест», Вінницький індустріальний парк, тощо.

Агенції регіонального розвитку дякують за допомогу у проведенні заходу Києво-Могилянській бізнес-школі, програмі «U-LEAD» та особисто Юрію Третяку, Міністерству закордонних справ Польщі в особі Кшиштофа Сівека, Міністерству розвитку громад та територій України, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Польському бізнес центру, польсько-українській господарчій палаті, EVON group, Future Processing Ukraine, Асоціації малих міст України.