Агроперспективи Житомирщини - вирощування шафрану та інших культурних рослин

231
Агроперспективи Житомирщини - вирощування шафрану та інших культурних рослин

Підсумовуючи 3-х денний візит представника індійських інвесторів Naresh Thakal до Житомирської області, вдалося досягти багато домовленостей та розглянути різні ділянки для потенційного розвитку агробізнеса:

Перший день візиту

Відвідали Житомирський Національний Агроекологічний Університет та поспілкувались стосовно можливостей вирощування шафрану на території Житомирщини з експертами. 
В результаті чого домовились про огляд потенційного експериментального поля під вирощування та подальшої співпраці.
При Агроекологічному університеті є територія 150 га експериментального поля (за 20 км від центру міста), де для студентів створено місце для вивчення практичних аспектів вирощувань культурних рослин. Тут інвестори можуть на практиці дослідити, чи можливо вирощування певних видів культур та спробувати реалізувати пілотні проекти.

Другий день:

Оглянули потенційну ділянку під вирощування, площею 1700 га у Житомирській області, поспілкувалися з представниками агробізнесу у польових умовах, проконсультувалися з експертом по вирощуванню культурних рослин та окреслили план дій по налагодженню процесу вирощування та подальшого партнерства.

Третій день:

Оглянули експериментальне поле під вирощування шафрану у Житомирський Національний Агроекологічний Університет, завітали до Житомирського ботанічного саду та тваринницького сектору (де студенти, майбутні ветеринари, отримують практичний досвід у поводженні з тваринами).

Naresh Thakal високо оцінив сприяння ВНЗ Житомирщини розвитку агро бізнесу та готовність до співпраці. Спільно з паном Naresh Thakal окреслили подальший план дій з реалізації та домовилися про проведення лабораторних досліджень грунтів.