Експерти обирають найкращу ділянку під індустріальний парк

613
Експерти обирають найкращу ділянку під індустріальний парк

Як зазначалося раніше, протягом трьох днів з 10 по 12 липня включно Агенція регіонального розвитку приймала на Житомирщині іноземного експерта Стівена Таппера та радника з питань планування та координації регіонального розвитку Василя Федюка.
Загалом, експерти разом з представниками облдержадміністрації і агенції регіонального розвитку оглянули 15 запропонованих ділянок у 12 ОТГ, а також містах Малин та Житомир. Окремо, відвідали індустріальний парк у місті Коростень, ознайомилися з принципами його роботи.
«За підтримки програми “U-LEAD з Європою” та Ukraine invest, а також у рамках обласної програми розвитку мережі індустріальних парків на Житомирщині, ми зібрали пропозиції від громад щодо ділянок, де можуть розміщуватися індустріальні парки, і зараз технічно їх оцінюємо. За результатами оцінювання маємо відібрати одне місто обласного значення і одну ОТГ, на запропонованих ділянках яких можливо та доцільно створити індустріальні парки. З відібраними об’єктами ми звернемося до депутатів обласної ради, аби надати переможцям підтримку у реалізації таких важливих проектів», – зазначає директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.
За його словами, інформація про усі ділянки, які пропонують громади і оглянуть експерти, буде доступна для потенційних інвесторів.
Наразі триває обговорення побачених земельних ділянок та їх оцінювання по шести блокам критеріїв в рамках робочої групи. Про результати буде повідомлено всіх учасників додатково.