Мережі індустріальних парків бути!

162
Мережі індустріальних парків бути!

Одним з найважливіших рішень 23 сесії Житомирської обласної ради VII скликання було прийняття програми розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області.

Програма розроблена за поданням депутатів Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка, Віталія Ейсмонта, Сидіра Кізіна та директора установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Артема Сачука.

Метою програми є моделювання мережі індустріальних парків Житомирської області та визначення перспектив їх розвитку, як потужного інноваційно-технологічного утворення, що стимулюватиме інвестиційно-виробничу діяльність підприємств на локальній території та підвищить інвестиційну привабливість Житомирської області, допоможе у створенні та сприянні співфінансування розвитку інфраструктури індустріальних парків.

«Довгострокові, стратегічні інвестиції – це суттєвий внесок в економічний розвиток та зростання регіону і ОТГ зокрема. На останній сесії обласна рада за поданням групи депутатів та Агенції регіонального розвитку прийняла програму розвитку мережі індустріальних парків. Пріоритет номер один для нашої області - створення якісних інвестиційних продуктів, що дасть можливість створити базу для будівництва заводів та фабрик. Пріоритет номер два - просування іміджу Житомирської області в Україні та закордоном як надійного партнера для розміщення виробництва, для чого міста та ОТГ мають створити інвестиційні паспорти та проморолики, які підкреслять їх унікальність та дозволять виграти конкурентну боротьбу.», - зазначив Артем Сачук.

Проект рішення тут.