СЕМІНАР: «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СУПРОВОДУ ІНВЕСТОРІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ»

156
СЕМІНАР: «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СУПРОВОДУ ІНВЕСТОРІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ»

Протягом двох днів – 28 та 29 травня у Житомирі проходить практичний семінар по залученню інвестицій та супроводу інвесторів на місцевому рівні.

У заході приймають участь понад 40 представників об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування та органів влади.

Про перспективи залучення довгострокових інвестицій у регіон розповідали Василь Федюк, радник з питань планування та координації регіоналного розвитку Програми «U-LEAD з Європою», Стівен Таппер та Яна Казюк, експерти з питань залучення фінансування для проектів Програми «U-LEAD з Європою», Артем Сачук, директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області, Станіслав Базалієв та Віталій Мазур, представники UrkaineInvest в центральній Україні, Александер Маркус, голова правління німецько-української промислово-торгівельної палати.

«Довгострокові, стратегічні інвестиції – це суттєвий внесок в економічний розвиток та зростання регіону і ОТГ зокрема. На останній сесії обласна рада за поданням групи депутатів та Агенції регіонального розвитку прийняла програму розвитку мережі індустріальних парків. Пріоритет номер один для нашої області - створення якісних інвестиційних продуктів, що дасть можливість створити базу для будівництва заводів та фабрик. Пріоритет номер два - просування іміджу Житомирської області в Україні та закордоном як надійного партнера для розміщення виробництва, для чого міста та ОТГ мають створити інвестиційні паспорти та проморолики, які підкреслять їх унікальність та дозволять виграти конкурентну боротьбу», - зауважив Артем Сачук у вітальному слові.

На семінарі також розглядатимемо такі питання як спосіб визначення місцевого потенціалу та потреби в інвестиціях, роль громади у залученні та супроводі інвестора, створення привабливого іміджу та сприятливих умов для інвестора, де шукати потенційних інвесторів та багато чого іншого.

Семінар триватиме протягом двох днів та покликаний допомогти залучити інвестиції у район чи місто, зробити його привабливим для зовнішнього та внутрішнього інвестора.