Користувачам UAMAP!

238
Користувачам UAMAP!

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд).

Фонд забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначених сферах.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління Фондом здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Держенергоефективності є координатором роботи Фонду в Україні.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і представники бізнесу.

Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність», рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

За додатковою інформацією, просимо звертатись до:

- Андрія Левконюка, керівника групи з реалізації завдань Фонду з фінської сторони: andrew.levkonyuk@fcg.fi ;

- Богдана Радченка, члена групи з реалізації завдань Фонду з української сторони: radchenkobohdan1@gmail.com, тел. (044)5905415.

Держенергоефективності звертається з проханням розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених сторін.

Вдячні за плідну співпрацю.
http://uamap.org.ua/

Поділитися