В Житомирі відбудеться україно-польський бізнес форум

18 жовтня 2019 року відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

42
детальніше
CREATIVE EXPORT UKRAINE!

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

27
детальніше
Регіональний експортний виклик прийнято!

Систематизовані знання, безкоштовні індивідуальні консультації від європейських експертів та розпочата або інтенсифікована експортна діяльність – все це результати учасників освітніх програм Офісу з просування експорту.

34
детальніше
Агенції регіонального розвитку – дієвий інструмент регіонального розвитку

Другий рік поспіль Агенції регіонального розвитку виступають ініціаторами та організаторами Всеукраїнського форуму Агенцій. Цього року на форум Агенцій зібралися люди, яким не байдужий розвиток регіонів. Зокрема, це представники та СEO компаній та установ – партнерів Агенцій з різних регіонів.

24
детальніше
Агроперспективи Житомирщини - вирощування шафрану та інших культурних рослин

Житомирську область відвідав представник індійських інвесторів з наміром придбання або оренди земельної ділянки для вирощування культурних рослин, зокрема шафрану. Візит пана Naresh Thakal тривав три дні.

71
детальніше
УВАГА! ЗМІНИ ДО НАКАЗУ ПРО КОНКУРС НА КОНЦЕПЦІЮ ЦЕНТРІВ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

В наказ «Про проведення конкурсу на розробку концепцій Центрів дуальної освіти» від 21.06.2019 №191/65 внесено деякі зміни. Зокрема, перенесено строки проведення Конкурсу та дати засідання конкурсної комісії.

98
детальніше
Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг

Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг
Неурядова організація «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад.

135
детальніше
Експерти обирають найкращу ділянку під індустріальний парк

Як зазначалося раніше, протягом трьох днів з 10 по 12 липня включно Агенція регіонального розвитку приймала на Житомирщині іноземного експерта Стівена Таппера та радника з питань планування та координації регіонального розвитку Василя Федюка.

282
детальніше
Показати ще