Конкурс Секторальної підтримки ЄС. Значення та подані проекти

Нещодавно закінчилась подача проектів на Конкурс Секторальної підтримки ЄС. Час підбити підсумки по поданих самостійно та в партнерстві проектах та окреслити значення Конкурсу в цілому.

166
детальніше
Україно-Польський Форум з підтримки бізнесу в рамках XIII Днів Польської культури

Агенція спільно з ГО "Житомирська обласна спілка поляків   України" в рамках XIII Днів Польської Культури запрошує Вас до участі в Україно-Польському Форумі з підтримки бізнесу.

366
детальніше
XII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

XII Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» відбудеться у ONLINE форматі

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XII Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу». У зв’язку з поширення вірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів в Україні та Польщі, організаційним комітетом форуму було прийнято рішення провести захід у ONLINE форматі. Захід відбудеться 24 вересня 2020 року, участь у заході безкоштовна.

310
детальніше
Посібник щодо організації роботи ОТГ стосовно державної допомоги суб’єктам господарювання

Передаєте майно комунальним підприємствам? Збільшуєте їхній статутний фонд чи передаєте субвенції з місцевого бюджету? Напевно, стикались з питанням: звітувати чи ні про допомогу Антимонопольному комітету України? Або вперше чуєте про те, що потрібно звітувати? Якщо так, то посібник щодо організації роботи ОТГ стосовно державної допомоги суб’єктам господарювання стане при нагоді!

491
детальніше
Спеціалізована тренінгова програма “Аналіз ринків для експорту”.

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у партнерстві з ДУ "Офіс з просування експорту України" запрошує аналітиків та консультантів у сфері експорту та інтернаціоналізації бізнесу взяти участь у спеціалізованій тренінговій програмі “Аналіз ринків для експорту”. 

420
детальніше
Методика створення дієвих стратегій розвитку ОТГ та міст України

Безкоштовний навчальний семінар для представників ОТГ та міст України. Семінар проводиться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Торгово-Промислової палати України, Асоціації малих міст України, Асоціації ОТГ України.

532
детальніше
Українська соціальна академія запрошує житомирян з інвалідністю на онлайн бізнес-курс

18 травня стартує онлайн-курс з розвитку бізнес-ідей «Соціальне підприємництво: інклюзія». Курс призначений як для людей з інвалідністю, які хочуть відкрити власний бізнес, так і для тих, хто прагне створити підприємство, яке змінить якість життя людей з інвалідністю чи інших соціально вразливих груп.

 

352
детальніше
Допомога постраждалим жителям в Овруцькому районі від масштабних лісових пожеж

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України під патронатом Житомирської облдержадміністрації відкрила рахунок для надання допомоги постраждалим жителям в Овруцькому районі від масштабних лісових пожеж.

179
детальніше
Вебінари для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід».

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує Вас на вебінари для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід».
Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації:  http://bit.ly/EU_workshop2020

596
детальніше
Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge

Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge.

315
детальніше
3,5 млн гривень на розвиток ІТ-проєктів на основі відкритих даних

За підтримки Мінцифри стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільший національний конкурс у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал.

218
детальніше
Запрошуємо вас на презентацію проекту створення сімейних ферм!

Агенція регіонального розвитку Житомирської області разом з УкрМілк Інвест (УМІ) та Кластером «Натуральне молоко» запрошує відвідати презентацію проекту створення сімейних ферм, який відбудеться 23 грудня 2019 року о 16:00 в приміщенні Житомирської обласної ради.

489
детальніше
Показати ще