3,5 млн гривень на розвиток ІТ-проєктів на основі відкритих даних

За підтримки Мінцифри стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільший національний конкурс у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал.

16
детальніше
Запрошуємо вас на презентацію проекту створення сімейних ферм!

Агенція регіонального розвитку Житомирської області разом з УкрМілк Інвест (УМІ) та Кластером «Натуральне молоко» запрошує відвідати презентацію проекту створення сімейних ферм, який відбудеться 23 грудня 2019 року о 16:00 в приміщенні Житомирської обласної ради.

171
детальніше
Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

208
детальніше
Польсько-українські ділові зв’язки – питання часу та бажання влади

18 жовтня в Житомирі відбувся Україно-польський бізнес-форум. До обговорення спільних можливостей долучилися польська делегація у складі віце мерів та віце маршалків, більш як 20 українських підприємців, голови та представники об’єднаних територіальних громад, ділові центри, громадські об’єднання.

 

147
детальніше
В Житомирі відбудеться україно-польський бізнес форум

18 жовтня 2019 року відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

260
детальніше
CREATIVE EXPORT UKRAINE!

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

123
детальніше
Регіональний експортний виклик прийнято!

Систематизовані знання, безкоштовні індивідуальні консультації від європейських експертів та розпочата або інтенсифікована експортна діяльність – все це результати учасників освітніх програм Офісу з просування експорту.

127
детальніше
Агенції регіонального розвитку – дієвий інструмент регіонального розвитку

Другий рік поспіль Агенції регіонального розвитку виступають ініціаторами та організаторами Всеукраїнського форуму Агенцій. Цього року на форум Агенцій зібралися люди, яким не байдужий розвиток регіонів. Зокрема, це представники та СEO компаній та установ – партнерів Агенцій з різних регіонів.

156
детальніше
Агроперспективи Житомирщини - вирощування шафрану та інших культурних рослин

Житомирську область відвідав представник індійських інвесторів з наміром придбання або оренди земельної ділянки для вирощування культурних рослин, зокрема шафрану. Візит пана Naresh Thakal тривав три дні.

179
детальніше
УВАГА! ЗМІНИ ДО НАКАЗУ ПРО КОНКУРС НА КОНЦЕПЦІЮ ЦЕНТРІВ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

В наказ «Про проведення конкурсу на розробку концепцій Центрів дуальної освіти» від 21.06.2019 №191/65 внесено деякі зміни. Зокрема, перенесено строки проведення Конкурсу та дати засідання конкурсної комісії.

190
детальніше
Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг

Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг
Неурядова організація «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад.

232
детальніше
Показати ще