Перший в історії Житомирської області конкурс стартапів done!

17 травня 2019 року у Житомирській політехніці відбувся перший конкурс стартапів в Житомирській області. Неочікувано для організаторів надійшло багато заявок на участь у конкурсі. Однак попередній відбір пройшло 7 команд, які і представляли свої новітні ідеї, які покликані змінити світ.

 

9
детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР: «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СУПРОВОДУ ІНВЕСТОРІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ»

28 та 29 травня у Житомирі відбудеться дводенний практичний семінар із питань залучення та супроводу інвесторів на місцевому рівні. Представники організації "ULEAD з Європою" та UkraineInvest ділитимуться досвідом та знаннями. 

31
детальніше
БЕЗКОШТОВНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ПЕРШИХ 50 ГРОМАД, ЯКІ ПОДАДУТЬ ЗАЯВКУ

Метою проекту є створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу з ціллю ефективного використання та споживання ресурсів та економії бюджетних коштів.

87
детальніше
Системний підхід до залучення інвестицій - крок до економічного та соціального росту регіону

Сьогодні в обласній державній адміністрації пройшла зустріч з Групою радників Програми "U-LEAD з Європою" та офісом UkraineInvest. Головною темоб обговорення стала реалізація ініціативи ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» щодо формування системного підходу до залучення інвестицій в області.

 

 

102
детальніше
Користувачам UAMAP!

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд).

209
детальніше
SDG INVESTMENT FUND KICKS OFF WITH SOLAR PROJECT

The Danish SDG Investment Fund, which was launched in June 2018, has made its first investment in a 19.1 megawatt Ukrainian solar park developed by the Danish company Better Energy. The Danish SDG Investment Fund has committed DKK 37 million, representing close to one third of the total expected investment.

242
детальніше
16 грудня відбудеться Форум "Стратегічне планування Вашого бізнесу"

Близько 200 ділових людей будуть знайомитися, вивчати новітні бізнес-ідеї і стратегії відомих компаній, обмінюватися досвідом в області маркетингу, управління бізнесом, масштабування та виходу на нові ринки.

232
детальніше
Компенсацію за сертифікацію виробництва органічної продукції отримало ще одне підприємство

Вже 2 агропідприємства Житомирщини, які займаються виробництовм органічної продукції, цьогоріч скористались програмою АПК та отримають 41,8 тис. грн компенсації з обласного бюджету за проведення сертифікації.

111
детальніше
Увага! Навчання для підприємців: Експорт до Польщі та ЄС

4 жовтня 2018 року в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» відбудеться тренінг для підприємців 

194
детальніше
Анонс тренінгу «Місцеві громади: презентація муніципалітетів та ОТГ у залученні та обслуговуванні інвесторів»

Знання та навички презентації місцевих громад та муніципалітетів передадуть тренери польської програми Polish Aid ОТГ Житомирської області 04 жовтня 2018 року у місті Житомирі.

237
детальніше
Перспективні напрями бізнесу в Житомирській області. Інвестуйте вигідно!

Великий трудовий потенціал регіону, висока кваліфікація персоналу, надзвичайно вигідне географічно-логістичне розташування, розвинена інфраструктурна складова, багата культурна спадщина. І це далеко не всі переваги Житомирщини.

319
детальніше
Зустрічі у м. Житомирі з представниками Японсько-Української культурної асоціації - важливий етап налагодження майбутнього співробітництва у бізнесі

13.08.2018 року за участі А.Сачука, Директора АРР Житомирської області, відбулись зустрічі представників Асоціації з керівниками муніципальних установ та очільником міської ради м. Житомира.

216
детальніше
«ЖИТОМИРЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА» (Марк Омелянюк, ч.2)

У першій частині статті «Житомирщина інвестиційна» ми розглянули інституції захисту інвестора у бюрократичних процедурах, з якими він стикається при відкритті бізнесу в Україні. У другій частині роздумів Марка Омелянюка, менеджера Агенції регіонального розвитку Житомирської області, – про ті питання, які виникають у потенційного інвестора, відповіді на них та про якість обслуговування інвесторів. 

231
детальніше
«ЖИТОМИРЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА»

«Житомирській області бракує іноземних інвестицій!» - чуємо на кожному кроці. Які існують перешкоди на шляху залучення іноземного інвестора, та як маємо їх унеможливлювати? Про це – у роздумах Марка Омелянюка, менеджера Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

.

271
детальніше
Меморандум про співпрацю укладено між Малинською міською радою та Агенцією регіонального розвитку Житомирської області

Робоча зустріч голови м.Малина пана Олексія Шостака та директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артема Сачука відбулась днями

217
детальніше
Артем Сачук у складі офіційної делегації Житомирщини відвідав Нижньосілезьке воєводство, Республіка Польща

З 11 по 15 липня офіційна делегація на чолі з заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Олексієм Ясюнецьким мали змогу презентувати потенціал Житомирщини та укласти низку угод про співпрацю у Нижньосілезькому воєводстві, Польща.

263
детальніше
VII Міжнародний форум «Чорниця високоросла і ягідні культури України 2018. Ягідні кооперативи»

У Житомирі відбувся VII Міжнародний форум «Чорниця високоросла і ягідні культури України 2018. Ягідні кооперативи». Другою частиною форуму традиційно став Ягідний фестиваль «Брусвяна-Україна». 

261
детальніше
Показати ще