Користувачам UAMAP!

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд).

78
детальніше
SDG INVESTMENT FUND KICKS OFF WITH SOLAR PROJECT

The Danish SDG Investment Fund, which was launched in June 2018, has made its first investment in a 19.1 megawatt Ukrainian solar park developed by the Danish company Better Energy. The Danish SDG Investment Fund has committed DKK 37 million, representing close to one third of the total expected investment.

131
детальніше
16 грудня відбудеться Форум "Стратегічне планування Вашого бізнесу"

Близько 200 ділових людей будуть знайомитися, вивчати новітні бізнес-ідеї і стратегії відомих компаній, обмінюватися досвідом в області маркетингу, управління бізнесом, масштабування та виходу на нові ринки.

159
детальніше
Компенсацію за сертифікацію виробництва органічної продукції отримало ще одне підприємство

Вже 2 агропідприємства Житомирщини, які займаються виробництовм органічної продукції, цьогоріч скористались програмою АПК та отримають 41,8 тис. грн компенсації з обласного бюджету за проведення сертифікації.

87
детальніше
Увага! Навчання для підприємців: Експорт до Польщі та ЄС

4 жовтня 2018 року в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» відбудеться тренінг для підприємців 

182
детальніше
Анонс тренінгу «Місцеві громади: презентація муніципалітетів та ОТГ у залученні та обслуговуванні інвесторів»

Знання та навички презентації місцевих громад та муніципалітетів передадуть тренери польської програми Polish Aid ОТГ Житомирської області 04 жовтня 2018 року у місті Житомирі.

206
детальніше
Перспективні напрями бізнесу в Житомирській області. Інвестуйте вигідно!

Великий трудовий потенціал регіону, висока кваліфікація персоналу, надзвичайно вигідне географічно-логістичне розташування, розвинена інфраструктурна складова, багата культурна спадщина. І це далеко не всі переваги Житомирщини.

263
детальніше
Зустрічі у м. Житомирі з представниками Японсько-Української культурної асоціації - важливий етап налагодження майбутнього співробітництва у бізнесі

13.08.2018 року за участі А.Сачука, Директора АРР Житомирської області, відбулись зустрічі представників Асоціації з керівниками муніципальних установ та очільником міської ради м. Житомира.

197
детальніше
«ЖИТОМИРЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА» (Марк Омелянюк, ч.2)

У першій частині статті «Житомирщина інвестиційна» ми розглянули інституції захисту інвестора у бюрократичних процедурах, з якими він стикається при відкритті бізнесу в Україні. У другій частині роздумів Марка Омелянюка, менеджера Агенції регіонального розвитку Житомирської області, – про ті питання, які виникають у потенційного інвестора, відповіді на них та про якість обслуговування інвесторів. 

194
детальніше
«ЖИТОМИРЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА»

«Житомирській області бракує іноземних інвестицій!» - чуємо на кожному кроці. Які існують перешкоди на шляху залучення іноземного інвестора, та як маємо їх унеможливлювати? Про це – у роздумах Марка Омелянюка, менеджера Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

.

238
детальніше
Меморандум про співпрацю укладено між Малинською міською радою та Агенцією регіонального розвитку Житомирської області

Робоча зустріч голови м.Малина пана Олексія Шостака та директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артема Сачука відбулась днями

191
детальніше
Артем Сачук у складі офіційної делегації Житомирщини відвідав Нижньосілезьке воєводство, Республіка Польща

З 11 по 15 липня офіційна делегація на чолі з заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Олексієм Ясюнецьким мали змогу презентувати потенціал Житомирщини та укласти низку угод про співпрацю у Нижньосілезькому воєводстві, Польща.

211
детальніше
VII Міжнародний форум «Чорниця високоросла і ягідні культури України 2018. Ягідні кооперативи»

У Житомирі відбувся VII Міжнародний форум «Чорниця високоросла і ягідні культури України 2018. Ягідні кооперативи». Другою частиною форуму традиційно став Ягідний фестиваль «Брусвяна-Україна». 

204
детальніше
15-й бізнес-сніданок для CEO від Kyiv Post відкриває для України дорогу до процвітання

Видання Kyiv Post та його партнери організували бізнес-сніданок для CEO. Спільною темою для 15-го сніданку та дискусії стала «Дорога України до процвітання». Взяв участь у заході Артем Сачук, директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області. 

201
детальніше
Стандарти обслуговування інвестора в окремій територіальній громаді

Під час стратегічної сесії по підвищенню конкурентоспроможності регіонів, що відбулась у м. Житомирі 25-26 червня 2018 голови громад, фахівці департаментів сільських та міських рад отримали відповідні знання та презентували бізнес-проекти та інвестиційні пропозиції, які в подальшому будуть мати можливість отримати експертну підтримку від польської програми Polish Aid.

281
детальніше
Показати ще