Методика створення дієвих стратегій розвитку ОТГ та міст України

Безкоштовний навчальний семінар для представників ОТГ та міст України. Семінар проводиться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Торгово-Промислової палати України, Асоціації малих міст України, Асоціації ОТГ України.

103
детальніше
Українська соціальна академія запрошує житомирян з інвалідністю на онлайн бізнес-курс

18 травня стартує онлайн-курс з розвитку бізнес-ідей «Соціальне підприємництво: інклюзія». Курс призначений як для людей з інвалідністю, які хочуть відкрити власний бізнес, так і для тих, хто прагне створити підприємство, яке змінить якість життя людей з інвалідністю чи інших соціально вразливих груп.

 

160
детальніше
Допомога постраждалим жителям в Овруцькому районі від масштабних лісових пожеж

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України під патронатом Житомирської облдержадміністрації відкрила рахунок для надання допомоги постраждалим жителям в Овруцькому районі від масштабних лісових пожеж.

31
детальніше
Вебінари для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід».

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує Вас на вебінари для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід».
Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації:  http://bit.ly/EU_workshop2020

207
детальніше
Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge

Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge.

189
детальніше
3,5 млн гривень на розвиток ІТ-проєктів на основі відкритих даних

За підтримки Мінцифри стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільший національний конкурс у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал.

111
детальніше
Запрошуємо вас на презентацію проекту створення сімейних ферм!

Агенція регіонального розвитку Житомирської області разом з УкрМілк Інвест (УМІ) та Кластером «Натуральне молоко» запрошує відвідати презентацію проекту створення сімейних ферм, який відбудеться 23 грудня 2019 року о 16:00 в приміщенні Житомирської обласної ради.

257
детальніше
Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

267
детальніше
Польсько-українські ділові зв’язки – питання часу та бажання влади

18 жовтня в Житомирі відбувся Україно-польський бізнес-форум. До обговорення спільних можливостей долучилися польська делегація у складі віце мерів та віце маршалків, більш як 20 українських підприємців, голови та представники об’єднаних територіальних громад, ділові центри, громадські об’єднання.

 

199
детальніше
В Житомирі відбудеться україно-польський бізнес форум

18 жовтня 2019 року відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

346
детальніше
Показати ще