Візит делегації Представництва ЄС в Україні та Програми «U-LEAD з Європою» в Житомирській області

На цьому тижні ми мали можливість зустрітись з делегацією Представництва ЄС в Україні, Програми «U-LEAD з Європою» та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

26
детальніше
А Вам цікаво, які потужні підприємства функціонують на теренах нашої області?

Дуже приємне та тепле знайомство відбулось у нас цього вівторка з одним з підприємств Житомирської області, а саме - Коростенським МДФ та деревообробним кластером у місті Коростень.

89
детальніше
У Житомирській області триває підготовка до реалізації інвестиційного проекту з видобутку та переробки бурого вугілля

Вчора відбулась зустріч між керівництвом ОДА Житомирської області, Агенцією, профільними інституціями та представниками компанії АAZ Trading Co., які на початку цього року прийняли рішення обрати пілотом розміщення свого виробництва саме Житомирську область.

56
детальніше
В Житомирській області запустилась нова високотехнологічна зерно-насіннєва фабрика

У Житомирській області на межі двох областей (Київської та Житомирської) виросло нове високотехнологічне виробництво з німецькими інвестиціями, що носить назву – ТОВ «НПЦ Сервіс». «НПЦ Сервіс» – це вже друге надсучасне підприємство з виробництва високоврожайного насіння різних сільгоспкультур на теренах області.

86
детальніше
Інноваційна технологія виготовлення еко-паперу з листя знайшла своє втілення в Житомирській області

Унікальна технологія виготовлення еко-паперу з листя, який став гідною альтернативою поліетилену та пластику, знайшла своє втілення на Житомирському картонному комбінаті.

168
детальніше
25 травня відбулось засідання Ради з питань залучення інвестицій у Житомирській області

25 травня під співголовуванням голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка та голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка відбулось засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації.

 

187
детальніше
Розроблено каталог підприємців-експортерів Житомирської області

Агенція регіонального розвитку Житомисрької області сформувала Каталог підприємців-експортерів Житомирської області для промоції підприємців Житмоирської області та сприяння розширення їх кола міжнародних торгівельних парнерів.

232
детальніше
Конкурс Секторальної підтримки ЄС. Значення та подані проекти

Нещодавно закінчилась подача проектів на Конкурс Секторальної підтримки ЄС. Час підбити підсумки по поданих самостійно та в партнерстві проектах та окреслити значення Конкурсу в цілому.

486
детальніше
Україно-Польський Форум з підтримки бізнесу в рамках XIII Днів Польської культури

Агенція спільно з ГО "Житомирська обласна спілка поляків   України" в рамках XIII Днів Польської Культури запрошує Вас до участі в Україно-Польському Форумі з підтримки бізнесу.

557
детальніше
XII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

XII Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» відбудеться у ONLINE форматі

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XII Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу». У зв’язку з поширення вірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів в Україні та Польщі, організаційним комітетом форуму було прийнято рішення провести захід у ONLINE форматі. Захід відбудеться 24 вересня 2020 року, участь у заході безкоштовна.

466
детальніше
Посібник щодо організації роботи ОТГ стосовно державної допомоги суб’єктам господарювання

Передаєте майно комунальним підприємствам? Збільшуєте їхній статутний фонд чи передаєте субвенції з місцевого бюджету? Напевно, стикались з питанням: звітувати чи ні про допомогу Антимонопольному комітету України? Або вперше чуєте про те, що потрібно звітувати? Якщо так, то посібник щодо організації роботи ОТГ стосовно державної допомоги суб’єктам господарювання стане при нагоді!

668
детальніше
Спеціалізована тренінгова програма “Аналіз ринків для експорту”.

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у партнерстві з ДУ "Офіс з просування експорту України" запрошує аналітиків та консультантів у сфері експорту та інтернаціоналізації бізнесу взяти участь у спеціалізованій тренінговій програмі “Аналіз ринків для експорту”. 

613
детальніше
Методика створення дієвих стратегій розвитку ОТГ та міст України

Безкоштовний навчальний семінар для представників ОТГ та міст України. Семінар проводиться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Торгово-Промислової палати України, Асоціації малих міст України, Асоціації ОТГ України.

762
детальніше
Показати ще