Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг

Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг
Неурядова організація «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад.

82
детальніше
Експерти обирають найкращу ділянку під індустріальний парк

Як зазначалося раніше, протягом трьох днів з 10 по 12 липня включно Агенція регіонального розвитку приймала на Житомирщині іноземного експерта Стівена Таппера та радника з питань планування та координації регіонального розвитку Василя Федюка.

186
детальніше
Перший в історії Житомирської області конкурс стартапів done!

17 травня 2019 року у Житомирській політехніці відбувся перший конкурс стартапів в Житомирській області. Неочікувано для організаторів надійшло багато заявок на участь у конкурсі. Однак попередній відбір пройшло 7 команд, які і представляли свої новітні ідеї, які покликані змінити світ.

 

108
детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР: «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СУПРОВОДУ ІНВЕСТОРІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ»

28 та 29 травня у Житомирі відбудеться дводенний практичний семінар із питань залучення та супроводу інвесторів на місцевому рівні. Представники організації "ULEAD з Європою" та UkraineInvest ділитимуться досвідом та знаннями. 

149
детальніше
БЕЗКОШТОВНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ПЕРШИХ 50 ГРОМАД, ЯКІ ПОДАДУТЬ ЗАЯВКУ

Метою проекту є створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу з ціллю ефективного використання та споживання ресурсів та економії бюджетних коштів.

161
детальніше
Системний підхід до залучення інвестицій - крок до економічного та соціального росту регіону

Сьогодні в обласній державній адміністрації пройшла зустріч з Групою радників Програми "U-LEAD з Європою" та офісом UkraineInvest. Головною темоб обговорення стала реалізація ініціативи ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» щодо формування системного підходу до залучення інвестицій в області.

 

 

160
детальніше
Користувачам UAMAP!

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд).

238
детальніше
SDG INVESTMENT FUND KICKS OFF WITH SOLAR PROJECT

The Danish SDG Investment Fund, which was launched in June 2018, has made its first investment in a 19.1 megawatt Ukrainian solar park developed by the Danish company Better Energy. The Danish SDG Investment Fund has committed DKK 37 million, representing close to one third of the total expected investment.

293
детальніше
16 грудня відбудеться Форум "Стратегічне планування Вашого бізнесу"

Близько 200 ділових людей будуть знайомитися, вивчати новітні бізнес-ідеї і стратегії відомих компаній, обмінюватися досвідом в області маркетингу, управління бізнесом, масштабування та виходу на нові ринки.

271
детальніше
Компенсацію за сертифікацію виробництва органічної продукції отримало ще одне підприємство

Вже 2 агропідприємства Житомирщини, які займаються виробництовм органічної продукції, цьогоріч скористались програмою АПК та отримають 41,8 тис. грн компенсації з обласного бюджету за проведення сертифікації.

139
детальніше
Показати ще