Віталія Кліментьєва

Віталія Кліментьєва

Проектний менеджер

Проектний менеджер

Послуги агенції

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІВ

Консультації з питань організації та ведення підприємницької діяльності, проведення зустрічей з потенційними партнерами і замовниками, представлення інтересів компанії перед іноземними інвесторами, підготовка тендерної документації. 

МАРКЕТИНГОВІ ПОСЛУГИ

Створення та просування позитивного іміджу регіону. Участь та організація рекламних заходів, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Житомирської області

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ОСВІТНІ ПОСЛУГИ

Проведення тематичних навчально-ознайомчих заходів та семінарів, спеціалізованих тренінгів для представників малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування та  для інших органів влади. Проведення круглих столів, конференцій, виставок та презентацій.

ДОСЛІДНИЦЬКІ ТА АНАЛІТИЧНІ ПОСЛУГИ

Підготовка досліджень та аналіз конкурентних переваг регіону, проведення громадських експертиз і слухань, розробка стратегій діяльності організацій, бізнесу, інвестиційних проектів, законопроектів, програм регіонального розвитку.

ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ РЕГІОНУ

Підготовка пропозицій до економічної стратегії розвитку регіону, ведення переговорів з потенційними інвесторами, представлення інвестиційної привабливості області, представлення регіону на вітчизняних та міжнародних заходах (форумах, конференціях, виставках тощо).

ЮРИДИЧНИЙ ТА ТЕХНІЧНИХ СУПРОВІД ІНВЕСТОРА

Проведення переговорів з потенційними інвесторами, презентація компанії та представлення її інтересів. Пошук партнерів чи постачальників, організація процедури торгів та підготовка тендерної документації .